דף בית מחירים עברית (Hebrew) יצירת קשר היכנס הירשם

תור וירטואלי מאפשר ללקוחות שלך לראות את מקומם בתור בטלפון שלהם

הלקוחות שלך כבר לא צריכים להמתין בתור בעסק שלך. מערכת התורים שלנו מאפשרת ללקוחות להזמין ולראות את מיקומם בתור ישירות בטלפון שלהם, כך שהם יהיו חופשיים לעזוב את בית העסק בזמן ההמתנה.

תקשורת מתקדמת

מערכת התורים יכולה להשתמש ב-SMS, אימייל ואפליקציית אינטרנט המתעדכנת אוטומטית כדי לעדכן את הלקוחות על מקומם בתור.

אפליקציית אינטרנט

סמס

הודעת דחיפה

משוכלל וגם קל לשימוש

ניתן לנהל תורים מרובים של לקוחות מממשק משתמש יחיד. בלחיצה אחת תוכל להתקשר ללקוח הבא, להשהות אותו או לבטל את הפגישה שלו. אפשר לעשות זאת בקלות בטלפון נייד או בטאבלט, בגלל שממשקי משתמש נפרדים תוכננו במיוחד לטלפונים סלולריים ולמכשירים יותר גדולים.

ניהול כמה תורים בבת אחת

עובד על כל מכשיר

מסונכרן

ידידותית לסביבה עם שירות אישי

מערכת ניהול התורים משתמשת בשמות לקוחות כדי לקרוא לאנשים לפגישות כך שאינך צריך להשתמש בכרטיסי נייר. זה חוסך מכם את הצורך להחליף נייר, ולטפל בפסולת הנייר.

QBright Client Representation

יש לנו גם כן מערכת הזמנת תורים לתורים ארוכים

אם יש לך תורים חיצוניים, מערכת התורים האחרת שלנו, QCrowds, היא בשבילך. הוא נועד לנהל שורות גדולות של אנשים במקומות כמו אירועים, מוזיאונים, פארקי שעשועים, אתרי סקי, מועדוני לילה, ברים ואטרקציות אחרות. לקוחות יכולים לראות באינטרנט אם המקום שלכם מלא עד אפס מקום, ואם כן, הם יכולים להצטרף לרשימת המתנה וירטואלית ולראות את מקומם בתור בטלפון שלהם.

מחירים

עם כל מנוי חודשי בתשלום תקבל $25 בקרדיט SMS בכל חודש, שניתן להשתמש בהם כדי לשלוח הודעות SMS ישירות מהשרתים שלנו, במקום דרך הטלפון שלך. ישנה הבטחה להחזר כספי של 30 יום ואתה יכול לבטל מנוי בכל עת. אם אתה צריך תוכנית מנוי גדולה מזו המוצעת כאן, ספר לנו על כך.

תוכניות
תוכנית מחיר מספר ה לקוחות לחודש
בסיסי חינם ($19.95) 200
בסיסי $39.95 ($60) לחודש 10,000
פרו $59.95 ($90) לחודש 15,000
ארגונים $79.95 ($120) לחודש 20,000

נסה אותנו

גלה דרך טובה יותר לנהל תורים תוך הגברת שביעות רצון הלקוחות.

צריך עזרה? צרו קשר איתנו עכשיו

Languages