Dom Ceny Polskie (Polish) Kontakt Zaloguj się Zapisać się

WIRTUALNE KOLEJKI POZWALA TWOIM KLIENTOM ZOBACZYĆ SWOJE MIEJSCE W KOLEJCE NA TELEFONIE

Twoi klienci nie muszą już czekać w kolejce do Twojej firmy. Nasz system zdalnej kolejki umożliwia Twoim klientom rezerwowanie i sprawdzanie swojej pozycji bezpośrednio na telefonie, dzięki czemu mogą zająć się swoimi sprawami podczas oczekiwania.

ZAAWANSOWANE ZDALNE POWIADOMIENIE KLIENTA

System kolejkowy może korzystać z wiadomości SMS, e-mail i automatycznie aktualizującej się aplikacji internetowej, aby informować klientów o ich miejscu w kolejce.

Aplikacja internetowa

SMS

Aktywne powiadomienie

MOCNY, JESZCZE ŁATWY W UŻYCIU

Z jednego interfejsu użytkownika można zarządzać wieloma kolejkami klientów. Za pomocą jednego kliknięcia możesz zadzwonić do następnego klienta, zawiesić go lub odwołać wizytę. Możesz to łatwo zrobić na telefonie komórkowym lub tablecie, ponieważ oddzielne interfejsy użytkownika zostały zaprojektowane specjalnie dla telefonów komórkowych i większych urządzeń.

Zarządzaj wieloma kolejkami

Działa na każdym urządzeniu

Zsynchronizowano na różnych urządzeniach

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA Z OSOBISTYMI OBSŁUGAMI

System zarządzania kolejkami wykorzystuje nazwy klientów do wzywania ludzi na spotkania, dzięki czemu nie musisz używać biletów papierowych. Oszczędza to konieczności wymiany papieru i radzenia sobie z odpadami papierowymi.

QBright Client Representation

POSIADAMY WIRTUALNY SYSTEM KOLEJKOWY DLA DŁUGICH LINII ZEWNĘTRZNYCH

Jeśli masz kolejki na świeżym powietrzu, nasz inny system kolejkowy, QCrowds, jest dla Ciebie. Jest przeznaczony do zarządzania dużymi liniami ludzi w miejscach takich jak wydarzenia, muzea, parki rozrywki, ośrodki narciarskie, kluby nocne, bary i inne atrakcje. Klienci mogą sprawdzić online, czy Twoje miejsce jest pełne, a jeśli tak, mogą dołączyć do wirtualnej listy oczekujących i zobaczyć swoje miejsce w kolejce na telefonie.

CENNIK

Z każdą płatną subskrypcją miesięczną otrzymasz co miesiąc $25 w kredytach SMS, które możesz wykorzystać do wysyłania wiadomości SMS bezpośrednio z naszych serwerów, a nie przez telefon. Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy i możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie. Jeśli potrzebujesz większego planu subskrypcji niż jest tu oferowany, daj nam znać.

Plany
Plan Cena £ Liczb Klienci miesięcznie
Podstawowy Wolny ($19.95) 200
Podstawowy $39.95 ($60) na miesiąc 10,000
Dla $59.95 ($90) na miesiąc 15,000
Przedsiębiorstwo $79.95 ($120) na miesiąc 20,000

WYPRÓBUJ NAS

Odkryj lepszy sposób na zarządzanie kolejkami przy jednoczesnym zwiększeniu satysfakcji klientów.

Potrzebuję pomocy? Skontaktuj się z nami już teraz

Languages