Namai Kainos Lietuvis (Lithuanian) Kontaktas Prisijungti Registruotis

VIRTUALIOJI EILĖ LEIDŽIA JŪSŲ KLIENTAMS MATYTI SAVO VIETĄ TELEFONE

Jūsų klientams nebereikia laukti eilėje jūsų įmonėje. Mūsų nuotolinė eilių sistema leidžia jūsų klientams užsisakyti ir matyti jų padėtį tiesiai savo telefone, kad laukdami galėtų užsiimti savo reikalais.

IŠANKSTINIS KLIENTO NUOTOLINIS PRANEŠIMAS

Eilių sistema gali naudoti SMS, el. paštą ir automatiškai atnaujinamą žiniatinklio programėlę, kad klientai būtų informuoti apie savo vietą eilėje.

Žiniatinklio programa

Trumpoji žinutė

Spaudos pranešimas

Galingas, tačiau jį lengva naudoti

Iš vienos vartotojo sąsajos galima valdyti kelias klientų eiles. Vienu paspaudimu galite paskambinti kitam klientui, sulaikyti jį arba atšaukti susitikimą. Tai galite lengvai padaryti savo mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, nes atskiros vartotojo sąsajos buvo pritaikytos mobiliesiems telefonams ir didesniems įrenginiams.

Tvarkykite kelias eiles

Veikia bet kuriame įrenginyje

Sinchronizuota visuose įrenginiuose

DRAUGUS APLINKAI SU ASMENINIU APTARNAVIMU

Eilių valdymo sistema naudoja klientų vardus, kad iškviestų žmones į susitikimus, todėl jums nereikės naudoti popierinių bilietų. Taip sutaupysite poreikio keisti popierių ir susitvarkyti su popieriaus atliekomis.

QBright Client Representation

TURIME VIRTUALIĄ EILĖS SISTEMĄ ILGŲ LAUKO LINIJOMS

Jei turite eilių lauke, kita mūsų eilių sistema QCrowds yra skirta jums. Jis skirtas valdyti dideles žmonių eiles tokiose vietose kaip renginiai, muziejai, pramogų parkai, slidinėjimo kurortai, naktiniai klubai, barai ir kitos lankytinos vietos. Klientai gali matyti internete, ar jūsų vieta pilna, o jei taip, jie gali prisijungti prie virtualaus laukiančiųjų sąrašo ir matyti savo vietą eilėje savo telefone.

KAINOS

Su bet kokia mokama mėnesine prenumerata kiekvieną mėnesį gausite $25 SMS kreditų, kuriuos galėsite panaudoti SMS žinutėms siųsti tiesiai iš mūsų serverių, o ne per savo telefoną. Yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir galite bet kada atšaukti prenumeratą. Jei jums reikia didesnio prenumeratos plano, nei siūloma čia, praneškite mums.

Planai
Planas Kaina Klientai per mėnesį skaičius
Pagrindinis Laisvas ($19.95) 200
Pagrindinis $39.95 ($60) per mėnesį 10,000
Dėl $59.95 ($90) per mėnesį 15,000
Įmonės $79.95 ($120) per mėnesį 20,000

BANDYKITE MUS

Atraskite geresnį būdą valdyti eiles ir didinti klientų pasitenkinimą.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis dabar

Languages