Domov Ceny Slovenskí (Slovak) Kontakt Prihlásiť sa Prihlásiť Se

VIRTUÁLNE RADENIE UMOŽŇUJE VAŠIM ZÁKAZNÍKOM V ICH TELEFÓNE ZOBRAZIŤ ICH MIESTO V RADU

Vaši zákazníci už nemusia čakať v rade vo vašej firme. Náš systém vzdialených radov umožňuje vašim zákazníkom rezervovať si a sledovať ich pozíciu v rade priamo na telefóne, aby mohli na počkanie pracovať.

ROZŠÍRENÉ OZNÁMENIE DIAĽKOVÉHO ZÁKAZNÍKA

Systém radenia môže využívať SMS, e-mail a automaticky aktualizovanú webovú aplikáciu, aby zákazníkov informoval o svojom mieste v rade.

Webová aplikácia

SMS

Push notifikácia

VÝKONNÝ, AKO POUŽÍVATEĽNÝ

Z jedného používateľského rozhrania je možné spravovať viacero zákazníckych frontov. Jediným kliknutím môžete zavolať ďalšiemu zákazníkovi, podržať ho alebo zrušiť schôdzku. Môžete to urobiť ľahko na svojom mobilnom telefóne alebo tablete, pretože samostatné používateľské rozhrania sú prispôsobené pre mobilné telefóny a pre väčšie zariadenia.

Správa viacerých frontov

Funguje na akomkoľvek zariadení

Synchronizované medzi zariadeniami

ŠETRNÉ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU S OSOBNOU SLUŽBOU

Systém správy frontu používa mená zákazníkov na zvolávanie ľudí na stretnutia, takže nemusíte používať papierové lístky. To vám ušetrí potrebu vymieňať papier a vysporiadať sa s odpadom papiera.

QBright Client Representation

MÁME VIRTUÁLNY HODNOTIACI SYSTÉM PRI DLHÝCH VONKAJŠÍCH RIADKACH

Ak máte vonkajšie rady, náš ďalší systém zaraďovania, QCrowds, je pre vás. Je navrhnutý tak, aby spravoval veľké rady ľudí na miestach, ako sú udalosti, múzeá, zábavné parky, lyžiarske strediská, nočné kluby, bary a iné atrakcie. Zákazníci môžu online vidieť, či je vaše miesto plné, a ak áno, môžu sa zapísať do virtuálneho poradovníka a vidieť svoje miesto v rade na svojom telefóne.

CENY

S akýmkoľvek plateným mesačným predplatným dostanete každý mesiac kredity SMS vo výške $25, ktoré možno použiť na odosielanie SMS správ priamo z našich serverov, a nie prostredníctvom telefónu. Existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí a predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Ak potrebujete väčší plán predplatného, ako je ponúkaný tu, dajte nám vedieť.

Plány
plán cena Poče Zákazníci za mesiac
základné zadarmo ($19.95) 200
základné $39.95 ($60) za mesiac 10,000
pre $59.95 ($90) za mesiac 15,000
podnik $79.95 ($120) za mesiac 20,000

VYSKÚŠAJTE NÁS

Objavte lepší spôsob, ako spravovať fronty a zároveň zvýšiť spokojnosť zákazníkov.

Potrebujete pomoc? Kontaktujte nás

Languages