Головна Ціни Українська (Ukranian) Контактна інформація Увійти Зареєструватися

ВІРТУАЛЬНА ЧЕРГА дає змогу ВАШИМ КЛІЄНТАМ БАЧИТИ СВОЄ МІСЦЕ В ЧЕРЗІ НА ТЕЛЕФОНІ

Вашим клієнтам більше не потрібно чекати в черзі у вашій компанії. Наша система віддаленої черги дозволяє вашим клієнтам бронювати і бачити їх позицію в черзі прямо на своєму телефоні, щоб вони могли займатися своїми справами, чекаючи.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПОТРІБНОГО ЗАМОВЛЕННЯ

Система черги може використовувати SMS, електронну пошту та веб-додаток, який автоматично оновлюється, щоб інформувати клієнтів про своє місце в черзі.

Веб-додаток

СМС

Push-повідомлення

МОЖЛИВО, Втім, ЛЕГКО ВИКОРИСТОВУВАТИ

Керувати кількома чергами клієнтів можна з одного інтерфейсу користувача. Одним клацанням миші ви можете зателефонувати наступному клієнту, призупинити його або скасувати зустріч. Це можна легко зробити на своєму мобільному телефоні чи планшеті, оскільки окремі інтерфейси користувача були розроблені для мобільних телефонів та для великих пристроїв.

Управління кількома чергами

Працює на будь-якому пристрої

Синхронізовано на різних пристроях

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ З УВАЖНИМ ОБСЛУГОВУВАННЯМ

Система керування чергою використовує імена клієнтів, щоб викликати людей на зустріч, тому вам не потрібно використовувати паперові квитки. Це позбавить вас від необхідності замінювати папір і позбавлятися від паперових відходів.

QBright Client Representation

У нас також є віртуальна система черги на довгі зовнішні черги

Якщо у вас є черги на відкритому повітрі, наша інша система черги, QCrowds, для вас. Він призначений для керування великими чергами людей у таких місцях, як заходи, музеї, парки розваг, гірськолижні курорти, нічні клуби, бари та інші пам’ятки. Клієнти можуть бачити онлайн, чи заповнено ваше місце, і якщо так, вони можуть приєднатися до віртуального списку очікування та побачити своє місце в черзі на своєму телефоні.

ЦІНА

З будь-якою платною щомісячною підпискою ви щомісяця отримуватимете $25 SMS-кредитів, які можна використовувати для надсилання SMS-повідомлень безпосередньо з наших серверів, а не через телефон. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, і ви можете скасувати підписку в будь-який час. Якщо вам потрібен більший план підписки, ніж пропонується тут, повідомте нам про це.

Плани
План Ціна КількістьКлієнти на місяць
Основні Безкоштовно ($19.95) 200
Основні $39.95 ($60) на місяць 10,000
Pro $59.95 ($90) на місяць 15,000
Підприємство $79.95 ($120) на місяць 20,000

Спробуй нас

Відкрийте для себе кращий спосіб керування чергами, одночасно підвищуючи рівень задоволеності клієнтів.

Потрібна допомога? Зв'яжіться з нами зараз

Languages